Praca / Staż

Dołącz do naszego zespołu Psychopark.pl ! Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV (wraz z odpowiednią klauzulą RODO) na adres e-mail:rekrutacja@psychopark.pl

Obecnie poszukujemy :

Psychiatrę online

PsychoPark.pl, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wsparcie psychiatryczne, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego psychiatry.

Oferujemy możliwość pracy w elastycznym systemie, dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości kandydata.

Co oferujemy:

Możliwość pracy na umowę B2B lub umowę zlecenie,
Elastyczność godzin pracy – nasza współpraca będzie obejmować kilka godzin tygodniowo.
Stawka godzinowa do negocjacji – chcemy, aby była ona odzwierciedleniem doświadczenia i kwalifikacji.
Wsparcie administracyjne, które pozwoli Ci skupić się na świadczeniu usług dla pacjentów.

Czego oczekujemy:

Ukończone studia medyczne na kierunku psychiatria oraz prawo do wykonywania zawodu na terenie Polski.
Doświadczenie w pracy z pacjentami w ramach terapii online będzie dodatkowym atutem.
Wysokie umiejętności interpersonalne oraz zaangażowanie w pomoc pacjentom

Psychoterapeutę Online

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz ile i kiedy pracujesz)
  • Obsługę przez nasz portal internetowy (umawianie konsultacji, system rezerwacji, mail itd.) oraz wsparcie recepcji
  • Wsparcie techniczne
  • Dowolne miejsce pracy (praca w 100% zdalna)
  • Prowadzenie działań informacyjnych dot. działalności nowych specjalistów
  • Szacunek, współpracę oraz szeroko rozumiane wsparcie
  • Współpracę w oparciu o umowę współpracy (B2B) lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjne, uczciwe wynagrodzenie
  • Okazje do wymiany wiedzy i doświadczeń z pozostałymi członkami zespołu
  • Możliwości do rozwoju i otwartość na nowe pomysły
  • Możliwość publikowania materiałów promocyjnych (na blogu oraz social mediach)

WYMAGANIA:

  • ukończone 5- letnie studia psychologiczne [warunek konieczny]
  • ukończony minimum I rok 4- letniego szkolenia psychoterapeutycznego – różne nurty [warunek konieczny]
  • minimum 3 lata doświadczenia w pomocy psychologicznej (wliczając np. staż)
  • dyspozycyjność czasowa, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętności obsługi komputera i swobodę w posługiwaniu się Internetem
  • pracę zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa

Twój zakres obowiązków:

  • udzielenie pomocy psychologicznej online
  • prowadzenie psychoterapii online

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie Cv wraz ze zdjęciem oraz krótką informacją dotyczącą motywacji do podjęcia współpracy z nami.